LOADING
3 full

O mnie

Od 14stu lat specjalizuję się w mediach społecznościowych, content marketingu oraz public relations.

Chciałbym Ciebie przekonać, że komunikacja online to nie jest złodziej czasu, ale jest to współcześnie najefektywniejsze narzędzie do rozwoju Twojego biznesu.

Szkole i doradzam

Prowadzę szkolenia, audyty oraz konsultacje z content marketingu, public relations oraz mediów społecznościowych. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń.

Współpracuję długookresowo

Współpracuję również długookresowo. Współprowadzę firmę Digital Now w ramach której prowadziłem działania komunikacyjne dla takich firm jak Superdrob, Samsung Electronic, home.pl, Polskie towarzystwo Stomatologiczne, Europa Systems, Hyper Poland itd.

Wykładam i publikuje

Występuje na konferencja branżowych, na których chętnie dzielę się wiedzą i inspiruję do działania. Mam na swoim koncie wiele publikacji m.in do Nowego Marketingu, Proto, Brief.

Jestem miłośnikiem Linkedina jako platformy służącej do budowania marki i sprzedaży. Prowadzę jedyny w Polsce newsletter “Linked Insights” W którym co tydzień przekazuję wiedzę odnośnie Linkedina.

Mam także swojego fanpage’a na Facebooku. Dzielę się na nim swoją praktyczną wiedzą na temat social media marketingu (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin). Serdecznie zapraszam do jego polubienia

Chcesz zaoferować mi współpracę? Złap mnie tutaj.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram